ساخت فیلم ضد ایرانی توسط یک موسسه صهیونیستی

ساخت فیلم ضد ایرانی توسط یک موسسه صهیونیستیReviewed by neda on Sep 3Rating: 4.5ساخت فیلم ضد ایرانی توسط یک موسسه صهیونیستیفیلم ضد ایرانی,ساخت فیلم ضد ایرانی,فیلم ضد ایران,عکس های فیلم ضد ایرانی,عکس فیلم ضد ایرانی,بازیگران فیلم ضد ایرانی

به تازگی خبرهایی مبنی ساخت یک فیلم ضد ایرانی توسط موسسه صهیونیستی شنیده می شود که هدف از ساخت این فیلم بدنام کردن ایران و جمهوری اسلامی است.

یک موسسه صهیونیستی با هدف بدنام کردن جمهوری اسلامی ایران، با ساختن یک فیلم تبلیغی درصدد است وانمود کند افراد وابسته به ایران ضمن اخاذی سعی در حمله به پلی معروف در آمریکا دارند.

به گزارش ایران مطلب به نقل از قدس آنلاین، سازمان صهیونیستی «شورات هادین» که مدعی دفاع از حقوق بشر است و دفترش در تل آویو قرار دارد، این فیلم ویدئویی تبلیغی را با محوریت «تروریست نشان دادن ایران و خطرهای بالقوه پذیرش توافق هسته‌ای» به نمایش گذاشته است.

به نوشته روزنامهصهیونیستی «جروزالم پست» این فیلم که از دوشنبه هفته جاری در یوتیوب به نمایش گذاشته شده است، سعی دارد ایران را خرابکار نشان دهد به طوری که چند نفر تروریست وابسته به ایران قصد حمله به آمریکا و پل معروف «گلدن گیت بریچ» را در سانفرانسیسکو و نیز اخاذی از اهالی این کشور دارند.

نیت سانا دارشان لیتنز، مدیر این موسسه صهیونیستی درباره اقدام ضدایرانی اخیر مدعی شده است که هدف این هجمه تبلیغاتی افزایش بیداری نسبت به جایزه‌ بزرگی است که قرار است دولت آمریکا به دولت ایران بدهد و به خاطر توافق هسته‌ای ۱۰۰ میلیارد دلار از سرمایه‌های مسدود شده ایران مجدداً به دست این کشور افتاده و آن‌ها نیز این مبلغ را در سرمایه‌گذاری و حمایت از سازمان‌های خرابکار بکار بندند./جمهوری اسلامی

مــطـالـبــــ پـیـشـنـهــادی
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه