تعداد ۴ حلقه ازدواج یک خانواده که در سال ۱۹۹۸ و هنگامیکه دختر ۱۶ ساله خانواده جشنی در منزل ترتیب داده بود مفقود شد و حال بعد از گذشت ۱۵ سال از این اتفاق این خانواده توسط پست بسته ای دریافت کردند که حاوی حلقه ها و یک نامه عذرخواهی بود. این دزد که مشخص نشد دختر است یا پسر گفته است در زمان ارتکاب این عمل یک نوجوان خام بوده است و از سر نادانی دست به این کار زشت زده و همیشه به خاطر آن عذاب وجدان داشته است اما فراموش کرده بود که حلقه ها را کجا گذاشته است و زمانیکه در حال اسباب کشی به منزل جدید حلق ...

عذرخواهی یک دزد پس از ۱۵ سال +تصویر

تعداد ۴ حلقه ازدواج یک خانواده که در سال ۱۹۹۸ و هنگامیکه دختر ۱۶ ساله خانواده جشنی در منزل ترتیب داده بود مفقود شد و حال بعد از گذشت ۱۵ سال از این اتفاق این خانواده توسط پست بسته ای دریافت کردند که حاوی حلقه ها و یک نامه عذرخواهی بود.

dozd1[WwW.Kamyab.IR]

 

این دزد که مشخص نشد دختر است یا پسر گفته است در زمان ارتکاب این عمل یک نوجوان خام بوده است و از سر نادانی دست به این کار زشت زده و همیشه به خاطر آن عذاب وجدان داشته است اما فراموش کرده بود که حلقه ها را کجا گذاشته است و زمانیکه در حال اسباب کشی به منزل جدید حلقه ها را پیدا کرده و تصمیم گرفت به صاحبان اصلی اش بازگرداند.
این خانواده از دریافت این حلقه ها بعد از این همه سال شگفت زده و شوکه شدند دختر این خانواده که اکنون ۳۱ ساله است همیشه خود را مسبب اصلی گم شدن حلقه ها میدانست.
دزد ناشناس در نامه از این زوج عذرخواهی کرده است و کار خود را شرم آور و احمقانه نامیده است و از آنها خواسته تا از صمیم قلب او را ببخشند.
این حلقه ها شامل حلقه های ازدواج والدین خانواده و دو حلقه طلا که پدر خانواده هنگام تولد دخترها برای آنان خریده بود می باشد.

منبع: پرداد/پریسا دهقان

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه