مقتدراته ایتالیا را بردیم :)

والیبال/ جام قهرمانان قاره ها

مقتدراته ایتالیا را بردیم

صبح امروز، از ساعت ۶:۴۰ به وقت تهران، تیم‌های ملی والیبال ایران و ایتالیا در جام جهانی کوچک به مصاف هم رفتند و شیرمردان ایران در یک بازی حساس و نفسگیر، ۳ بر ۲ از سد ایتالیا گذشتند. ایران دیروز در بازی اول خود ۳ بر ۱ مغلوب برزیل شد و ایتالیا هم با این نتیجه روسیه را شکست داده بود.

کمیاب – تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود در جام قهرمانان قاره‌ها، ایتالیا را شکست داد.

صبح امروز، از ساعت ۶:۴۰ به وقت تهران، تیم‌های ملی والیبال ایران و ایتالیا در جام جهانی کوچک به مصاف هم رفتند و شیرمردان ایران در یک بازی حساس و نفسگیر، ۳ بر ۲ از سد ایتالیا گذشتند.

ست اول این مسابقه با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ به سود ایران تمام شد اما ایتالیایی‌ها در ست دوم با اقتدار، ۲۵ بر ۱۶ کار را به سود خود به پایان رساندند.

در ست سوم، بازیکنان ایران در جدالی جانانه، ۲۵ بر ۲۳ حریف را مغلوب کردند تا در مجموع ۲ بر ۱ از ایتالیا یپش بیفتند.

ست چهارم هم به شکلی پایاپای دنبال شد و این بار ایتالیایی‌ها بودند که کار را با برتری ۲۵ بر ۲۳ به سود خود تمام کردند.

با تساوی ۲ بر ۲، همه چیز به ست پنجم کشیده شد و در این ست، بازیکنان ایران از همان آغاز از حریف جلو افتادند و راحت‌تر از آنچه که تصور می‌شد، ایتالیا را ۱۵ بر ۱۲ شکست دادند.

ایران دیروز در بازی اول خود ۳ بر ۱ مغلوب برزیل شد و ایتالیا هم با این نتیجه روسیه را شکست داده بود.

تیم ملی ایران در سال ۲۰۰۹، در نخستین حضورش در جام قهرمانان قاره ها، در بین ۶ تیم حاضر در این تورنمنت، عنوان چهارم را از آن خود کرد ولی امسال، با توجه به این پیروزی مهم مقابل ایتالیا، امید فراوانی برای کسب عنوانی بهتر از چهار سال قبل دارند.

ملی‌پوشان ایران صبح جمعه، از ساعت ۱۰:۴۰ به وقت تهران، به مصاف روسیه می‌روند.

ایران با پیروزی مقابل ایتالیا، اکنون با ۲ امتیاز از دو بازی در رتبه چهارم جدول جام قهرمانان قاره ها قرار دارد و ایتالیا، آمریکا و برزیل در رتبه های اول تا سوم جای دارند. برزیل تا ساعتی دیگر به مصاف آمریکا می رود و در صورت پیروزی بر آمریکا، به صدر جدول صعود می کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه