نکاتی برای خرید کفش کودک. ما برای این که کفشی ایده‌آل برای کودکان خریداری کنید، نکاتی را گردآوری کرده‌ایم که توجه به آن‌ها می‌تواند برای شما موثر باشد. برخلاف. کودکان، بزرگسالان به خرید کفش برای فرزندانشان خیلی علاقه‌ای ندارند! آن. هم به دلیل رشد سریع کودکانشان. اما پاشنه آشیل همین‌ جاست و به همین دلیل. خرید کفش برای کودکان از اهمیت بسیاری برخوردار است. ما برای این که کفشی. ایده‌آل برای کودکان خریداری کنید، نکاتی را گردآوری کرده‌ایم که توجه به. آن‌ها می‌تواند برای شما موثر باشد. پیشنهادهای ...

نکاتی برای خرید کفش کودک

ما برای این که کفشی ایده‌آل برای کودکان خریداری کنید، نکاتی را گردآوری کرده‌ایم که توجه به آن‌ها می‌تواند برای شما موثر باشد.
 برخلاف کودکان، بزرگسالان به خرید کفش برای فرزندانشان خیلی علاقه‌ای ندارند! آن هم به دلیل رشد سریع کودکانشان. اما پاشنه آشیل همین‌ جاست و به همین دلیل خرید کفش برای کودکان از اهمیت بسیاری برخوردار است. ما برای این که کفشی ایده‌آل برای کودکان خریداری کنید، نکاتی را گردآوری کرده‌ایم که توجه به آن‌ها می‌تواند برای شما موثر باشد.

نکاتی برای خرید کفش کودک


پیشنهادهایی برای خرید کفش کودک

بهترین راه برای فهمیدن زمان خرید و تعویض کفش کودک، پرسیدن از خود کودک است. همچنین به طور مرتب کفش کودک را برای پیدا کردن فرسودگی یا درز و پارگی مورد بررسی قرار دهید. زمانی که گوشه‌های کفش از دیگر قسمت‌ها سریع‌تر فرسوده می‌شود، دلیل این است که کفش به اندازه کافی گشاد نیست.

زمانی که پنجه کفش  تغییر شکل می‌دهد یا به صورت سر به هوا قرار می‌گیرد و یا پاشنه کفش کمی فرسوده شده باشد، وقت آن است که یک کفش جدید تهیه کنید. بهتر است بعدازظهرها به خرید کفش بروید تا پای شما متورم نباشد. 

پیشنهاد می‌شود به فروشگاه‌هایی بروید که به طور ویژه و تخصصی کفش کودک می‌فروشند و کارکنان با نحوه برخورد با کودکان لجوج به خوبی آشنایی دارند و از این طریق کفش مناسب‌تری را به شما پیشنهاد خواهند کرد. از آنجایی که پای کودک خیلی سریع رشد می کند، پس هزینه زیادی خرج کفش نکنید.

نکاتی برای خرید کفش کودک

اندازه‌گیری درست

همیشه پیش از انتخاب و خرید کفش، پای کودک خود را اندازه بگیرید. این کار را در حالت ایستاده اندازه بگیرید. از آنجایی که یک پا همیشه از پای دیگر بزرگ‌تر است، باید هر دو پا را اندازه‌گیری کنید. توجه داشته باشید که شست پای کودک شما در حالت ایستاده باید حدود یک و نیم سانتی‌متر با نوک کفش فاصله داشته باشد. به دلیل رشد سریع پای کودک، کفش را کمی بزرگ‌تر انتخاب کنید. یک سایز بزرگ‌تر کفایت می‌کند زیرا اگر بزرگ‌تر از آن باشد می‌تواند بر حالت و رشد پای کودک شما تاثیر منفی بگذارد. کفش‌ها باید نه خیلی تنگ باشد و نه خیلی گشاد.
 
کفش را چگونه انتخاب کنیم

هنگامی که در حال انتخاب یک کفش مناسب برای کودک خود هستید، از کفش‌های پشت باز و کتانی‌های بدون بند اجتناب کنید و سعی کنید کفش بنددار یا مدل‌های چسب‌دار را انتخاب کنید. کفش‌ها را از مواد قابل تنفس مثل چرم و پارچه انتخاب کنید، زیرا علاوه بر مقاومت و دوام، پا را خشک نگه می‌دارد. اگرچه پاشنه کفش برای کودک بسیار زیباست، اما باعث جلوگیری از رشد صحیح پا خواهد شد، پس کفش‌های تخت انتخاب کنید. بهتر است کف کفش بافت‌دار و برجستگی‌های ظریف داشته باشد تا از این طریق کودک شما لیز نخواهد خورد. به ضخامت و انعطاف‌پذیری و مقاومت کفش توجه داشته باشید، کفش باید سفت و محکم ولی انعطاف‌پذیر باشد. وقتی که چند گزینه مناسب پیدا کردید، انتخاب رنگ و طرح کفش را بر عهده کودک بگذارید.

مدآنلاین
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه