واکنش کیهان به بازگشت محمد حسینی (مجری سابق)

واکنش کیهان به بازگشت محمد حسینی (مجری سابق)Reviewed by neda on Sep 6Rating: 5.0واکنش کیهان به بازگشت محمد حسینی (مجری سابق)بازگشت محمد حسینی,خبر بازگشت محمد حسینی,خبر بازگشت سید محمد حسینی,واکنش کیهان به بازگشت محمد حسینی,شایعه بازگشت محمد حسینی

یکی از مجریان سابق تلویزیون که چند سال پیش وطنش را ترک کرد، از کرده خود پشیمان شده و خواستار بازگشت به ایران است. روزنامهکیهان نیز به درخواست این مجری واکنش نشان داده است. در این مطلب به بازگشت محمد حسینی و جزییاتی در این رابطه می پردازیم.

مجری سابق صدا و سیما که چند سال پیش فریب وعده و وعید برخی رسانه‌های ضدانقلاب را خورد و از کشور رفت، حالا پشیمان شده و برای چندمین‌بار خواستار بازگشت به ایران شده است.

«م.ح» [محمدحسینی]که پس از نمک‌نشناسی نسبت به رسانه‌ ملی و مردم ایران از ایران به دوبی رفت، ابتدا در یک شبکه درجه سوم، مسابقه‌ای مبتذل اجرا کرد که از شدت ضعف تعطیل شد.

سپس به قبرس رفت و مدتی نقش تبلیغات‌چی بنگاه‌های ملکی ایرانی را بازی کرد.

پس از آن از آمریکا پناهندگی گرفت و در شبکه‌های بهایی و سلطنت‌طلب، شروع به انکار ارزش‌های دینی و اهانت به عناصر متدین نمود.

او با عناصر فراری ضدانقلاب عکسیادگاری گرفت و برای حفظ موقعیت خود علیه انقلاب مصاحبه کرد.

حالا گویا تاریخ مصرف وی تمام شده است و برای بازگشت به ایران واسطه‌تراشی می‌کند.او مدتی پیش در گفت‌وگویی رسانه‌ای، از ابتلای خود به افسردگی خبر داد.

مــطـالـبــــ پـیـشـنـهــادی
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه