پس از ۹سال زندگی مشترک ازدواج رسمی آنجلینا جولی و براد پیت ثبت شد. سرانجام پس از ۹ سال براد پیت و آنجلینا جولی ازدواج کردند. با اینکه در این چندساله اخبار زیادی درمورد ازدواج این زوج به گوش می رسید اما سرانجام آنها در روستایی کوچک در جنوب فرانسه ازدواج کردند و توانستند بیش از ۱ هفته این خبر را از همه رسانه ها پنهان نگه دارند. پدر آنجلینا جولی می گوید که خیلی برای آنها خوشحال است و از اینکه می بیند بچه ها در این مراسم حضور داشتند حس خوبی پیدا می کند. در این مراسم که بصورت کاملا خصوصی در کلیس ...

پس از ۹سال زندگی مشترک ازدواج رسمی آنجلینا جولی و براد پیت ثبت شد

 

1-Anjoleya[wWw.KamYab.ir]

سرانجام پس از ۹ سال براد پیت و آنجلینا جولی ازدواج کردند. با اینکه در این چندساله اخبار زیادی درمورد ازدواج این زوج به گوش می رسید اما سرانجام آنها در روستایی کوچک در جنوب فرانسه ازدواج کردند و توانستند بیش از ۱ هفته این خبر را از همه رسانه ها پنهان نگه دارند.

پدر آنجلینا جولی می گوید که خیلی برای آنها خوشحال است و از اینکه می بیند بچه ها در این مراسم حضور داشتند حس خوبی پیدا می کند.
در این مراسم که بصورت کاملا خصوصی در کلیسا برگزار شده بود حدود ۲۲ نفر از اعضای خانواده براد پیت و آنجلینا جولی حضور داشتند.

کیک مراسم عروسی از سه بخش تشکیل شده بود که توسط ۶ بچه آنها انتخاب شده بود.
مدوکس و پکس همراه آنجلینا وارد کلیسا شده و همزمان زاهارا و ویووین جلوی آنها گل می ریختند و شیلو و ناکس نیز مسئول حمل حلقه ها بودند.

هنوز هیچ تصویری از این مراسم منتشر نشده است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه