گربه در استودیو برنامه به خانه بر می گردیم / عکس

گربه در استودیو برنامه به خانه بر می گردیم / عکسReviewed by neda on Jul 27Rating: 5.0گربه در استودیو برنامه به خانه بر می گردیم / عکسبرنامه به خانه برمی گردیم,برنامه به خانه برمیگردیم شبکه تهران,برنامه به خانه برمی گردیم بافتنی,برنامه به خانه برمیگردیم خیاطی,گربه در به خانه بر می گردیم

برنامه به خانه بر می گردیم این روزها با حواشی مختلفی مواجه شده است. از این رو این مطلب از سایت گهر را اختصاص داده ایم به: گربه در استودیو برنامه به خانه بر می گردیم / عکس .از شما همراهان همیشگی گهر دعوت می کنیم همچنان ما را همراهی کنید. پیشاپیش از همراهی شما عزیزان سپاسگزایم.

sabaraad45

.

در برنامه های زنده تلویزیون عموما اتفاقاتی می افتد که پیش بینی آنها به راحتی ممکن نیست و شاید بروز برخی از این اتفاقات باعث شود که کل برنامه تحت الشعاع قرار گیرد.

صبا راد مجری جوان برنامه تلویزیونی “به خانه برمیگردیم” که از شبکه تهران روی آنتن می رود در یک خاطره نگاری اجتماعی تصویری از گربه ای را منتشر کرده است که چند روز پیش به ناگاه از استودیوی این برنامه سردرآورده است.

صبا راد در این باره نوشته است: چند روز قبل در استودیو در حین اجراى برنامه صداى گربه شنیدم! رفتم دنبال صدا که پیداش کنم و در نهایت ناباورى دیدم این گربه شیطون اومده توى استودیو و رفته دقیقأ بالای سرمون نشسته! حالا بماند که همکاران با چه لطایف‌الحیلی آوردنش پایین و رفت سراغ کار و زندگی خودش.

وی ادامه داده است: البته من از گربه نمیترسم اما از این ترسیدم که موقع اجرا بپره روى سرم…

مــطـالـبــــ پـیـشـنـهــادی
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه